Teatr Muzyczny Adria w Koszalinie zaprasza na casting do musicalu „In The Heights” !

Premiera planowana jest na 24 września 2022 roku (reżyseria: Kacper Wojcieszek).

Próby zaczynają się  w lipcu  2022 roku.

PRZESŁUCHANIA:

Casting odbędzie się w dniu 11 lipca od godziny 10:00 w siedzibie Teatru Muzycznego Adria w Koszalinie, ul. Grunwaldzka 8-10.

ETAP 1

  • dla aktorek/wokalistek oraz aktorów/wokalistów: uczestnicy castingu zaprezentują przygotowane utwory (podane przez Organizatora przesłuchań). Każdy uczestnik prezentuje 3 utwory.
  • dla tancerzy – uczestnicy castingu zaprezentują przygotowaną przez siebie choreografię do wybranej muzyki (mile widziany styl latino)

ETAP 2

  • Etap taneczny – uczestnicy castingu nauczą się krótkiej choreografii pod okiem choreografa, która zostanie zaprezentowana w grupach

ETAP 3

  • Etap aktorski – wybrani do 3 etapu uczestnicy zaprezentują się w wybranych przez reżysera spektaklu scenach aktorskich z musicalu „In The Heights”.

KOGO SZUKAMY?

  • głównych i drugoplanowych ról męskich w wieku od 18 do 50 roku życia (Usnavi, Benny, Sonny, Piragua Guy)
  • głównych i drugoplanowych  ról żeńskich w wieku od 18 do 50 roku życia (Nina, Vanessa, Camila, Abuela Claudia, Daniela, Carla)
  • obsady zespołu wokalno-aktorskiego 18-30 lat.
  • tancerek oraz tancerzy w wieku 18-30 lat.

MATERIAŁY DO PRZYGOTOWANIA:

WOKALISTKI TEKSTY PIOSENEK (pobierz)  

WOKALIŚCI – TEKSTY PIOSENEK (pobierz)NUTY: In The Heights    /    Piragua  /   When The Sun Goes Down   /   Carnaval Del Barrio    /   Breath
SCENY AKTORSKIE:

SCENA 2 – CASTING (pobierz)

SCENA 6 – CASTING (pobierz)

Scena 7 CASTING (pobierz)

ZGŁOSZENIA:

KARTA ZGŁOSZENIA – pobierz plik

 

Pisemne zgłoszenia (CV z jednym zdjęciem i numerem telefonu kontaktowego) oraz podpisaną zgodę na utrwalanie podczas przesłuchań wizerunku i głosu oraz ich wykorzystanie (wzór zgody stanowi dwie ostatnie strony poniższego dokumentu; należy je wydrukować i podpisać).

 

Dokumenty prosimy przesyłać e-mailem na adres: casting@teatradria.pl

(w tytule maila należy podać IMIĘ i NAZWISKO + IN THE HEIGHTS)

Prosimy o zaznaczenie na wstępie zgłoszenia jaką rolą kandydat/ka jest zainteresowany/-a lub informację: tancerka/tancerz lub aktorka/aktor

Imienna lista uczestników z wyznaczoną kolejnością przesłuchania ukaże się na stronie www.teatradria.pl (zakładka casting) oraz na oficjalnej stronie na Facebooku w dniu 9 lipca br. po godzinie 14:00.

Zgłoszenia po tym terminie będą wpisywane na koniec listy.

Kandydaci zostaną wpisani na listę na podstawie złożonych w terminie pisemnych aplikacji. Teatr nie zwraca poniesionych kosztów uczestnikom castingu za dojazd, nocleg oraz wyżywienie.

Życzymy powodzenia! Teatr Muzyczny Adria

Menu