Szkoła musicalowa będzie składać się z trzech profili zajęć, które są niezbędne do tego, by zostać aktorem musicalowym. Każdy uczestnik szkoły będzie uczył się śpiewu, gry aktorskiej oraz tańca. Na koniec sezonu artystycznego zostanie wystawiony musical na profesjonalnej licencji gdzie uczestnicy zajęć zaprezentują swoje umiejętności zdobyte w naszej szkole ! Liczymy również na to, że wyróżniający się uczestnicy szkoły musicalowej będą mogli dołączyć do głównej obsady Teatru Muzycznego Adria, tak jak w przypadku niektórych uczestników z ubiegłego sezonu szkolnego!

Dla kogo jest nasza szkoła musicalowa? Dla wszystkich, którzy czują się na scenie swobodnie. Dla osób, które uwielbiają tańczyć, śpiewać i pokazywać się na scenie! Najważniejsze co dla nas się liczy, to chęci do ciężkiej pracy ! Zajęcia będą odbywać się 3 razy w tygodniu z każdej dziedziny czyli tańca, śpiewu, aktorstwa. W szkole musicalowej stworzona będzie jedna grupa ” 13+” czyli bez ograniczeń!

Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra z zakresu aktorstwa, śpiewu oraz tańca.

Koszt miesięcznych zajęć to 150zł.

Uwaga! Liczba miejsc w grupie jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń, których można dokonać:

  • w siedzibie Teatru Muzycznego Adria (ul. Grunwaldzka 8-10, Koszalin) poprzez wypełnienie kwestionariusza oraz wpłaty na poczet pierwszego miesiąca zajęć, tj. 150zł.

Teatr Muzyczny Adria

ul. Grunwaldzka 8-10

75-241 Koszalin

 

Zapisy trwają do 30 września, a zajęcia ruszają 3 października.

Zapraszamy do niezapomnianej przygody z Teatrem Muzycznym Adria !

Menu