Koncert Sylwestrowy w Teatrze Muzycznym Adria.

 
Sylwester to magiczny wieczór, który warto spędzić w niezapomniany sposób – dlatego właśnie Teatr Muzyczny Adria przygotował wydarzenie idealne na tę okazję.
Koncert wypełniony muzyką znaną z najbardziej popularnych filmów, a także musicali w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego Adria. Fantastycznie współbrzmiące wokale damskie i męskie, a także zespół taneczny, to gwarancja dobrej, sylwestrowej Zabawy. Nasi wykonawcy zabiorą Państwa w podróż po wspaniałych przebojach, z takich produkcji jak „Dirty Dancing”, „Deszczowa Piosenka”, „Mamma Mia!”, „Dreamgirls”, „Narodziny gwiazdy”, „The Greastest Showman” ,”Kogel Mogel”, „Ogniem i mieczem” i wiele innych.
Wszystko to w towarzyszeniu zespołu muzycznego na żywo, co dodatkowo rozgrzeje Państwa w tak niezwykły wieczór, jakim jest Sylwester. 
 
Koncert podzielony będzie na dwie części, pomiędzy którymi zaprosimy Państwa na poczęstunek do naszego Foyer. Na wszystkich gości czekać będzie noworoczna lampka szampana o godz. 24:00 by wspólnie powitać Nowy Rok.
 
Wspólne świętowanie zaczynamy o godzinie 21:00
Bilety dostępne jedynie w Kasie Biletowej  oraz na oficjalnej stronie Teatru.
Menu