Showlesque to zjawiskowy, przepełniony doskonałą muzyką polski musical, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Historia z intrygującą fabułą, w oparciu o przeboje z największych światowych musicali, między innymi: Moulin Rouge, Chicago, Cabaret, Burlesque a także z polskiego musicalu Piloci. Wszystkie piosenki zabrzmią w języku polskim!

Publiczność będzie miała okazję brać czynny udział w przedstawieniu, co sprawia, że emocje podczas spektaklu sięgają zenitu – śmiech, momenty wzruszeń i nostalgii – cały wachlarz przeżyć czeka na Państwa podczas niemal 2 godzinnego show. Historia o spełnianiu marzeń, zakulisowych tajemnicach pracy w teatrze i kobiecych rozterkach. Opowieść, z którą każdy widz może się utożsamić, co sprawia że od pierwszych chwil aż do ostatniej, finałowej piosenki, publiczność jest mocno zaangażowana w historię naszych bohaterów.

Zjawiskowa scenografia, wspaniała gra świateł, piękne stroje – wszystko to zapewnia niezwykłe wrażenia wizualne. Wybitne głosy naszych wokalistów oraz fantastyczne choreografie tancerzy porwą w wir Państwa zmysły. Tego wydarzenia nie można przegapić! „Showlesque” to musical okrzyknięty wybitnym wydarzeniem zarówno przez media jak i widzów.

Reżyseria: Kacper Wojcieszek
Choreografia: Kamila Chojnowska,  Kacper Wojcieszek
Tłumaczenie piosenek: Magdalena Łoś-Wojcieszek, Kacper Wojcieszek
Scenografia: Maciej Rutkowski
Reżyseria Dźwięku: Paweł Skoczyk
Reżyseria Świateł: Alicja Brożyna
Opieka artystyczna: Marcin Borchardt

Obsada

Magdalena Łoś -Wojcieszek

Magda

Judyta Wenda

Sara

Sylwia Piotrowska

Aldona

Bartosz Czaja

Dyrektor

Paweł Nowicki

Dyrektor

Paula Matysek

zespół taneczny

Kamila Chojnowska

zespół taneczny

Klaudia Juszczak

zespół taneczny

Cruise von Bardeleben

zespół taneczny

Dawid Tokarczyk

zespół taneczny

Kacper Wojcieszek

zespół taneczny
Menu